W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

TOCuś rządzi! Fotorelacje z zajęć

Ten nasz TOCuś to niesamowita postać - zwiedził Europę i dzielił się doświadczeniami, pomagał rozwiązywać konflikty, doradzał przy przeprowadzaniu doświadczeń i eksperymentów, uczył zdrowego odżywiania... Słowem: supergość! Zajęcia z jego udziałem były pełne wrażeń i pozytywnych emocji.

Przez cały maj i czerwiec towarzyszyliśmy dzieciom i nauczycielom z przedszkoli i szkół podstawowych w zajęciach z udziałem TOCusia. Ich organizacja była jednym z warunków uzuskania certyfikatu w komponencie przedszkolno-wczesnoszkolnym. Zadanie zostało zrealizowane przez każdego nauczyciela biorącego udział w naszym Projekcie w 100 %. W efekcie powstała solidna fotorelacja. Dziękujemy za niezwykłe chwile, a już we wrzesniu spotkamy się na uroczystym podsumowaniu naszych działań. Do zobaczenia!

 

Miejskie Przedszkole nr 2 w Płocku

 


Miejskie Przedszkole nr 13 w Płocku

 

 


Miejskie Przedszkole nr 37 w Płocku

 


Miejskie przedszkole nr 29 w Płocku

 

 


Samorządowe Przedszkole w Ciachcinie

 

 


Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Płocku

 

 

Szkoła Podstawowa nr 11 w Płocku

 

Szkoła Podstawowa w Staroźrebach