W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Nowy rok szkolny, nowe, ciekawe szkolenia

 

Szanowni Nauczyciele, Uczestnicy projektu "Włącz myślenie". Już za chwilę startujemy z pakietem szkoleń zaplanowanych w harmonogramie na rozpoczety własnie rok szklny 2017/2018. Przed nami warsztaty z TOC, eksperymentowania, retoryki i relacji międzyludzkich. Zapraszamy!

Najbliższe szkolenie z narzędzi TOC zaadresowane do nauczycieli języków obcych odbędzie się 15 września (piątek) 2017 r. w godz. 15.00-19.00 oraz 16 września (sobota)2017 r. w godz. 9.00-14.30 w MSCDN Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26. Zapraszamy!