W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Teatrzyk kukiełkowy w "Słonecznej Jedyneczce"

 

Pięciolatki ze "Słonecznej Jedyneczki" w Sierpcu potrafią nie tylko skutecznie rozwiązywać problemy, ale również planować i organizować. Udowodniły to podczas zajęć otwartych w ramach naszego projektu.

Punktem wyjścia do wszystkich działań było opowiadanie o Złotowłosej i trzech niedźwiadkach. Maluchy z sierpeckiego przedszkola najpierw pomogły bohaterce rozwiązać konflikt , a następnie zorganizowały z pomocą ambitnego drzewka i swoich pań kukiełkowy teatrzyk.

Zabawa była wyśmienita, co widać na załączonych zdjęciach.

Dziękujmy!