W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Ekstremalne dylematy jubilatów

 

U jednych może wywołać zachwyt, u innych przerażenie - bilet na bungee jumping. Prezent grozy czy szansa na sprawdzenie własnych możliwości? O dylematach obdarowujących i obdarowywanych dyskutowali uczniowie Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku.

Problem pomogła rozwiązać chmurka TOC. Uczniowie zastanawiali się, czy warto zainwestować w taki prezent i czy sprawi on więcej kłopotu czy radości jubilatowi. Ostatecznie doszli do wniosku, że lepiej uniknąć kłopotliwej sytuacji i ufundować coś mniej ekstremalnego.

Lekcję z języka angielskiego poprowadziła Pani Monika Orzechowska. Dziękujemy!