W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Poważni i rozważni - trzylatki z Radomia i gałązka logiczna

Kolejny dowód na to, że stosowanie narzędzi TOC nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. W radomskim Przedszkolu nr 11 już trzylatki znają i stosują gałazkę logiczną.

Świadkiem była nasza koordynator komponentu przedszkolno-wczesnoszkolnego z radomskiego Wydziału MSCDN - Pani Anna Natora. Podczas kolejnej lekcji otwartej maluchy bez większych problemów opowiedziały z pomocą narzędzia TOC bajkę Jana Brzechwy "Złotowłosa i trzy niedźwiedzie". Na zdjęciach wszyscy mają miny poważne, bo zadanie było wyzwaniem wymagającym skupienia i rozwagi, na dodatek okraszonym poważną rozmową na temat korzystania z cudzej własności. Słowem - profesjonalizm na najwyższym poziomie! ;-)

Zajęcia poprowadziła Pani Anna Charzewska. Dziękujemy.