W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Mały żółty tulipanek wiosnę czyni

Jeśli zakwitły tulipany, to znak, że jest zima odeszła na dobre. Starszaki z Miejskiego Przedszkola nr 13 w Płocku poznały historię małego żółtego tulipanka, który obudził wiosnę, a potem opowiedziały całe zdarzenie z pomocą gałązki logicznej.

„O małym żółtym tulipanku” - historyjka obrazkowa na podstawie opowiadania M. Różyckiej z zastosowaniem gałązki logicznej (TOC) - to tytuł kolejnej lekcji otwartej w naszym projekcie. Zajęcia dla 5 i 6-latków poprowadziły Panie Agata Mikos i Olga Pesta z płockiej "Trzynastki".

Koordynatorem komponentu przedszkolno-wczesnoszkolnego jest Pani Aleksandra Banach, nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Płocku.

 

„O małym żółtym tulipanku” - historyjka obrazkowa na podstawie opowiadania M. Różyckiej  z zastosowaniem gałązki logicznej (TOC)