W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Mrówka jest pracowita. Bądź jak mrówka

Pracowite jak mróweczki pierwszaki ze Szkoły Podstawowej w Jadwisinie udowodniły podczas lekcji otwartej, że znają i potrafią stosować gałązki logiczne na swoich zajęciach.

"Wartość pracy na podstawie bajki pt. ’’Mrówka i konik polny’’, z wykorzystaniem narzędzi TOC" to tytuł kolejnej lekcji otwartej, która została zorganizowana w ramach naszego projektu. Tym razem gościlismy w Szkole Podstawowej w Jadwisinie. Lekcję poprowadziła Pani Aniela Kowalska. Dziękujemy i życzymy dalszej owocnej pracy z narzędziami TOC! :-)

Koordynatorkami komponentu przedszkolno-wczesnoszkolnego w warszawskim Wydziale MSCDN są panie Marzena Dżuman i Agnieszka Staszewska-Mieszek.