W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Jak wykonać drzewko za pomocą drzewka? - lekcje otwarte w MP 2

 

Cztery zajęcia otwarte, trzy bezbłędnie zaprezentowane narzędzia TOC i kilkudziesięciu zadowolonych maluchów to bilans wizyty naszej koordynatorki Aleksandry Banach w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Płocku.

"Pan Ropuch ze stawu" to temat zajęć dla 6-latków poświęconych gałązce logicznej. Poprowadziły je Panie Marta Kłosińska i Danuta Korkosz. Drugie zajęcia  "Trzy świnki"dla 5-latków, kórych celem było rozwijanie umiejetności rozwiązywania konfliktów zorganizowały Panie Anna Ziemba i Anna Sielska. Trzecie "Kłótnia o jajeczko" w najmłodszej grupie 3-latków poprowadziły Panie Marzena Przygocka i Karolina Wiankowska. Ostatnie zajęcia zrealizowane przez Panie Kamilę Dylewską i Joannę Franciszkiewicz dotyczyły projektowania i wykonania wielkanocnego drzewka z pisankami z pomocą... drzewka ambitnego celu :-)

Dziekujemy!